Kadıköy / İstanbul
Hasanpaşa mah. Uzunçayır cad. Kadıköy Yapı İş Merkezi No:43/1 D2 Blok K:3 D:32
Merkez
+(90) 216 395 4 395

AKTÜRK SANAYİ DÜNYASI

Proje Tipi Sanayi Sitesi
Proje Yeri Kurtköy-Pendik
Proje Alanı 30.499,37 M2
İş Tanımı Mekanik Altyapı , Elektrik Altyapı, Üst Yapı Elektrik, Aydınlatma, Tesisat, Havalandırma, Yangın Söndürme, Isıtma, Soğutma

KOLAY ULAŞIM

İstanbul’un hava, deniz, kara ve raylı ulaşımın bir arada olduğu tek ilçesi Pendik’te mevcut projemiz, Sabiha Gökçen Havalimanına 1 Km, TEM ve D100 karayollarına 4 Km, Pendik Raylı Sisteme 4 Km ve toplu taşıma Metro durağına 200 Mt. mesafededir.

UYGUN ALT VE ÜST YAPI

Özel mimarisi, taşıt girişlerine uygun rampası ile her türlü aracın üst katlara rahatlıkla çıkabileceği şekilde tasarlanan Aktürk Sanayi Dünyası, 7,5 ton taşıyabilen zemini, iş makinelerinin kolaylıkla giriş çıkış yapabilmesini mümkün kılıyor. 7,5 mt ile 9,80 mt aralığındaki yüksekliği üretim ve stoklama konusunda müthiş avantaj sağlamaktadır. 4,5 mt x 4,0 mt kapı genişliğiyle yüksek ve geniş araçların çok rahat bir şekilde yapıya giriş-çıkış kolaylığı sağlamaktadır. Başlangıç için 20 KVA enerji desteğiyle sunulan enerji imkanı, yapı sahiplerinin talepleri doğrultusunda 100 KVA ve üstüne çıkarılabilmektedir. Merkezi jeneratör, yangın alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemleri ve ortak alanlarıyla modern bir sanayi dünyası haline getirilecektir.